Přednáška Dejte říz svým prezentacím

Přednáška s Markem Hrkalem pro vás a vaše kolegy. Nechte se inspirovat, jak vytvářet prezentace, které udrží pozornost publika.

Skladem
17 400 Kč 21 054 Kč včetně DPH
Kategorie: Kurzy

Místo konání:
Prezenčně (pouze Praha) nebo online

Délka:
90 minut

Datum a čas:
Dle individuální domluvy – prosím napište před zakoupením přednášky na email kurzy@odprezentuj.cz pro předběžnou rezervaci termínu.

 

17 % Američanů přiznalo, že si při prezentacích svých kolegů občas dá šlofíka. V době online prezentací je ještě složitější udržet pozornost posluchačů. O své zkušenosti a tipy pro poutavější prezentace se s vámi podělí Marek Hrkal, zakladatel odprezentuj a autor stejnojmenné knihy. Během přednášky se zaměří na chyby, které Češi při přípravě prezentací dělají nejčastěji.

 

TÉMATA, O KTERÝCH BUDE ŘEČ

  • Jak zanechat svou prezentací stopu?
  • Jak posluchače nezahltit?
  • Jak efektivně využít slajdy, aby prezentaci pomáhaly?
  • Jak připravit slajdy vizualizované „tak akorát“?
  • Jak poskládat poutavou linku prezentace, která udrží pozornost?
  • Jak a proč prezentaci zkoušet nanečisto?
  • Kdy se prezentaci rozhodně vyhnout?

 

LEKTOR

Marek Hrkal se věnuje prezentacím profesně od roku 2010, kdy založil odprezentuj a na vizitku si jako úplně první člověk v Česku napsal tvůrce prezentací. Svoje dlouholeté zkušenosti s přípravou prezentací pro klienty z Česka, Slovenska, Rakouska, Německa či Švýcarska v roce 2018 shrnul do knihy Odprezentuj. Inspiraci čerpá z kávy, knížek a běhání. Baví ho také moderování, díky kterému dobře ví, jaké to je stát tváří v tvář stovkám posluchačů.

 

KNIHY PRO ÚČASTNÍKY

V ceně je zahrnuto 5 knih Odprezentuj jako dárek pro účastníky, kteří se aktivně zapojí do interakcí či dotazů, a rovněž leporela se shrnutím tipů pro všechny zúčastněné.

Zpět do obchodu